Założyciel, twórca i właściciel


 Czarnobrody to szara eminencja projektu Fantasmagoria, jest także twórcą i jednym z dwóch ojców założycieli obok Pijanisty. Sprawuje pieczę nad stroną techniczną i prawną całego przedsięwzięcia. Rysownik, muzyk, montażysta, realizator dźwięku, administrator techniczny projektu Fantasmagoria.

 

 

 

 

  Założyciel, twórca i właściciel


 Pijanista jest to człowiek bardzo towarzyski i inteligentny. Poznał się z Czarnobrodym przez zbieg okoliczności, a na dodatek zupełnie przypadkowo wspomnieni dwaj Panowie rozpoczęli     wspólne projekty. Obaj lubią szeroko pojętą fantastykę, jednak są także spore różnice między nimi, dzięki którym powstał ten projekt. Pijanista pisze fantastykę, a Czarnobrody tworzy   muzykę i rysuje (wieloma narzędziami), bawi się również w programistę. Obaj polubili nagrywanie i dało to początek tak słuchowisku Norrtiflya i audiobookowi Agent Ciapuś oraz     Stowarzyszeniu Miłośników Fantastyki Fantasmagoria, aby wreszcie wydać owoc w postaci Grupy Filmowej Fantasmagoria, której owoce pracy są dostępne na YouTube. Czarnobrody   chyli przed nim rąbka kapelusza i mówi, ze to człowiek wielkiego ducha, talentu i niezrównany przyjaciel.

 

 

 

   Fotograf projektu Fantasmagoria


 Sarkilor to główny fotograf projektu Fantasmagoria. Postać dość ciekawa, jego talent i warsztat ciągle się rozwijają. Obecnie portfolio naszego fotografa można m.in. obejrzeć na jego stronie internetowej: www.sarkilor.fantasmagoria.org  Prywatnie przyjaciel Czarnobrodego.

 

 

 

 

 

Niesamowita ekipa Fantasmagorii


 Mając tak niespotykane szczęście, że tak wielu wyjątkowych ludzi pomaga nam w rozwoju projektu z wdzięczności wymienię ich: 

Sebastian Ivan  Cielecki (kliknij: Kram Ivana)

Ewa Strukowska

Szymon Kulej

Rafał Mielnik

Małgorzata Mazur

Tomasz Staszczyk

Katarzyna Elzner

Dariusz Melka

Daniel Pietrzykowski

Katla i Dziadosz z Białogrodu

Jędrek - kasztelan zamku Chojnik

Opiekun Domu Kata w Kowarach